15-07-2021 7:36
Ondernemers ontmoeten elkaar op grote schaal door Stad in Bedrijf

HARDERWIJK - Stad in Bedrijf uit Harderwijk heeft als doel om de zakelijke markt te verbinden. Vijf keer per jaar wordt er een netwerkbijeenkomst gehouden waarin alle leden elkaar kunnen ontmoeten.
Corinne Dikkerboom raakte zelf drie jaar geleden actief betrokken bij de organisatie en is de aanjager voor het leggen van connecties tussen ondernemers. “We zijn gegroeid van 160 naar 262 ondernemers die zich bij ons aangesloten hebben, een super resultaat. We hebben deze week onze eerste bijeenkomst sinds lange tijd weer kunnen houden. We merkten dat ondernemers niet konden wachten om elkaar weer te zien”, vertelt Corinne. Het heeft geresulteerd in een opkomst van 160 mensen op het terrein van MBM in Harderwijk.
Tekst gaat verder onder video
Naast de netwerkbijeenkomsten verschijnt er vanuit Stad in Bedrijf acht keer per jaar een magazine die door de bus valt bij ongeveer 10.000 zakelijke adressen in de hele regio. Daarnaast is in coronatijd ‘De Academy’ opgericht. Corinne: “Het is een leerplatform voor ondernemers onderling en hun medewerkers.” Op deze manier wil men proberen om samen te leren beter te ondernemen.
Door: Mediapartner RTV Nunspeet
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
