Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door
11-02-2022 14:08


Volgens Joost van Wijnen (CU-SGP) kan het beleid rond het sociaal domein meer worden toegespitst op de vraag van de burger
Foto: Volgens Joost van Wijnen (CU-SGP) kan het beleid rond het sociaal domein meer worden toegespitst op de vraag van de burger
Joost van Wijnen

- In het programma De ochtendfinale van omroep A1 Mediagroep hebben Belinda en Peter een uitgebreid interview gehouden met Joost van Wijnen, kandidaat raadslid voor CU-SGP in de gemeente Nijkerk. Dit interview heeft plaatsgevonden op 10 februari 2022 in de bibliotheek in Nijkerk.

Joost legt in het interview uit waarom hij aandacht en hulp aan anderen belangrijk vindt. Hij heeft er zelfs zijn loopbaan voor veranderd en is nu werkzaam als beleidsadviseur in Lelystad op het terrein van het Sociaal Domein. Met die kennis en ervaring hebben Belinda en Peter hem gevraagd om eens goed uit te leggen wat er wel en niet kan op dit terrein en hoeveel mogelijkheden een gemeente heeft. Er volgde een aangenaam mini college waarin Joost duidelijk maakt dat hij zeker kansen ziet in de gemeente Nijkerk om de hulpvraag van de burger beter in te vullen. Op de vraag waar hij graag in zou investeren is het antwoord simpel en raadselachtig: een pumpbaan..... In het interview is te horen wat dat is.

Door: Mediapartner A1 Mediagroep

politiek  nijkerk  gemeente nijkerk  voorpagina  gemeenteraadsverkiezingen 2022  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Lelystad  Nijkerk  Politiek 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie