Lead image 1:
Lead image TXT 1: Groene voorbeelden: groene make-over voor speeltuin Wezep
Ankeiler: De speeltuin aan de Abraham Kuyperhof in Wezep krijgt een complete groene ‘make-over’. Een paar vragen aan Ron Bos van de gemeente Oldebroek.

- De speeltuin aan de Abraham Kuyperhof in Wezep krijgt een complete groene ‘make-over’. Een paar vragen aan Ron Bos van de gemeente Oldebroek.

Fotoreportage Alida Bosma

Wat houdt die ‘groene make-over’ precies in?

De bestrating is al verwijderd en er wordt groen aangelegd. Ook worden er struiken en bomen aangeplant voor de nodige verkoeling. Het regenwater dat op straat valt, wordt in de nieuwe situatie afgevoerd naar een wadi in de speeltuin, zodat het kan infiltreren in de bodem.

Wat is de rol van de buurtbewoners (geweest)?

“Inwoners kijken straks uit op een groene, ingerichte speeltuin in plaats van een betonnen plein. Zelf heeft een kerngroep ook meegedacht over de inrichting van de speeltuin.”

Welke tips zou je nog willen geven ?

“Ook een versteende speeltuin? Maak een wijkgroep aan en kom met een plan!”

Bron: Veluwe Duurzaam

Groene voorbeelden: groene make-over voor speeltuin Wezep
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: info@locomediagroep.nl.

Meer over

Deel dit artikel