Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jarno van de Bor
9 juli 2025 12:30


A1 tussen Barneveld en knooppunt Hoevelaken afgesloten van 15 op 16 juli
Foto: A1 tussen Barneveld en knooppunt Hoevelaken afgesloten van 15 op 16 juli
Knooppunt Hoevelaken. | Foto: VRMG

BARNEVELD – Weggebruikers moeten in de nacht van dinsdag 15 op woensdag 16 juli rekening houden met afsluitingen op de A1 richting Amsterdam. Tussen Barneveld en knooppunt Hoevelaken voert Rijkswaterstaat onderhoud uit. De snelweg is in deze richting volledig afgesloten van 21.00 tot 05.00 uur.

Naast het asfaltonderhoud worden in deze nacht ook andere werkzaamheden uitgevoerd. Het gaat onder meer om het maaien van bermen, het schoonmaken van kolken, onderhoud aan voegovergangen en het opruimen van zwerfafval.

Extra reistijd

Niet alleen de A1 zelf is dicht, ook op- en afritten, verbindingswegen en verzorgingsplaatsen op dit deel van de snelweg zijn niet bereikbaar. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd, die kan oplopen tot ongeveer 40 minuten.

De werkzaamheden maken deel uit van een breder zomeronderhoudsprogramma van Rijkswaterstaat. Ook op andere snelwegen, zoals de A27, A6 en A12, vinden in deze periode werkzaamheden plaats. 

Verkeersinformatie checken

Rijkswaterstaat adviseert om vóór vertrek de verkeersinformatie te controleren, bijvoorbeeld via de website Rijkswaterstaat Verkeersinformatie. Zo kunnen reizigers beter inschatten of er vertraging op hun route is.

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Barneveld Nieuws 

barneveld nieuws vrmg 
 
  • LocoTV
  • LocoFM

Elburg Vischmarkt

Elburg Haven

advertentie