13-01-2026 19:58
Anijs en Radijs verhuist naar nieuwe locatie aan de Industriestraat in Elburg

De verhuizing markeert een belangrijke en feestelijke stap in de groei van Anijs en Radijs. De extra ruimte biedt nieuwe mogelijkheden om het assortiment en de dienstverlening verder uit te breiden en klanten nog beter te bedienen. De kant-en-klare maaltijden van Anijs en Radijs blijven verkrijgbaar in de verswinkel aan de Jufferenstraat 18 in Elburg. Deze locatie blijft een essentieel onderdeel van het aanbod en de beleving waar klanten het bedrijf van kennen.
Anijs en Radijs spreekt bijzondere dank uit aan Patrick en Linda van De Smaakmeesters voor het vertrouwen en het overdragen van het pand en de inboedel. “We zijn hen enorm dankbaar voor deze kans en het vertrouwen dat zij ons hebben gegeven. Dat maakt deze stap extra bijzonder.” De nieuwe locatie aan de Industriestraat biedt bovendien ruimte voor groei in catering. Afgelopen jaar moest het bedrijf regelmatig aanvragen afwijzen vanwege beperkte capaciteit. Met de uitbreiding ontstaat er nu volop ruimte om op te schalen en de cateringactiviteiten verder uit te bouwen.
Wat ongewijzigd blijft, is de kern van Anijs en Radijs: alle producten worden volledig in eigen keuken bereid, met dezelfde smaak, ambacht en kwaliteit die klanten gewend zijn. “Onze belofte blijft staan: alles zelfgemaakt, met liefde voor het vak en oog voor detail.”
Met deze verhuizing zet Anijs en Radijs een grote stap richting de toekomst, waarin groei hand in hand gaat met kwaliteit, ambacht en persoonlijke aandacht.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
