Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Jeannet van Elst | LOCO Media Groep
1-10-2026 15:37


Video

Samen trappen, samen genieten: nieuwe rolstoelfiets voor De Hullen

Foto: Samen trappen, samen genieten: nieuwe rolstoelfiets voor De Hullen
Foto Alida Bosma

OLDEBROEK – Bewoners van woonzorglocatie De Hullen kunnen voortaan weer genieten van een fietstocht in de buitenlucht. Dankzij een gezamenlijke inzamelingsactie is een nieuwe rolstoelfiets aangeschaft.

Het idee ontstond begin dit jaar bij zorgcoördinator Anetta Bijman en de zussen  Van de Grift. Hun moeder woonde enige tijd in De Hullen en hield erg van fietsen en buiten zijn. De zussen besloten om met hun deelname aan de Nijmeegse Vierdaagse geld in te zamelen voor een rolstoelfiets voor De Hullen. 

Met onder meer een bijdrage van het sport- en preventieakkoord van de gemeente Oldebroek, de verkoop van snoep en de opbrengst van de Vierdaagse werd uiteindelijk voldoende geld opgehaald. Stichting Vrienden van De Hullen stelde zich aanvankelijk garant, maar dat bleek uiteindelijk niet nodig. 

De nieuwe fiets maakt het mogelijk om bewoners die niet meer zelfstandig kunnen fietsen toch mee naar buiten te nemen. 

Fotoreportage van Alida Bosma


Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.