Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeanet Broijl
21-05-2025 17:19


Bakkerij Schuld en van Dongen gaan strategische samenwerking aan
Foto: Bakkerij Schuld en van Dongen gaan strategische samenwerking aan
Foto ter illustratie
OLDEBROEK - Bakkerij Schuld en Bakkerij van Dongen hebben een strategische samenwerkingsovereenkomst gesloten. In het kader van deze samenwerking worden de activiteiten, winkelvestigingen en medewerkers van Bakkerij van Dongen overgenomen door Bakkerij Schuld.

De winkelvestigingen van Bakkerij van Dongen blijven open en zullen opereren onder de bestaande naam. Ook het personeel blijft in dienst en het vertrouwde assortiment blijft beschikbaar voor klanten. Beide partijen benadrukken dat de continuïteit voor medewerkers, klanten en partners is gewaarborgd.

Volgens beide organisaties biedt de samenwerking een versterking op het gebied van vakmanschap, kwaliteit en klantgerichtheid. Op termijn wordt gekeken naar verdere ontwikkeling van het assortiment en verbetering van de dienstverlening. Voor klanten en samenwerkingspartners verandert er vooralsnog niets. De dagelijkse gang van zaken in de winkels blijft zoals men gewend is.



Bakkerij  samenwerking 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek  Elburg  Economie en bedrijfsleven 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie