Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst | LOCO Media Groep
31 december 2025 16:55


Burgemeester Tanja Haseloop Amsing spreekt haar waardering uit voor het Winterfestijn Oldebroek
Foto: Burgemeester Tanja Haseloop Amsing spreekt haar waardering uit voor het Winterfestijn Oldebroek
vlnr. Willemien Schreurs, Tanja Haseloop Amsing en Arie ten Hove . Foto © Marco van Doorn

OLDEBROEK – Burgemeester Tanja Haseloop Amsing heeft op oudejaarsdag een bezoek gebracht aan het Winterfestijn Oldebroek. Tijdens haar bezoek sprak zij haar waardering uit voor de sterke samenwerking tussen IJsvereniging Nooit Gedacht en Stichting MTB Oldebroek. Volgens de burgemeester laat het evenement zien wat er mogelijk is wanneer verenigingen en vrijwilligers samen de schouders eronder zetten.

Het Winterfestijn biedt nog tot en met 3 januari 2026 volop winterplezier aan de Stouwdamsweg in Oldebroek. Bezoekers kunnen niet alleen schaatsen op de overdekte ijsbaan, maar ook deelnemen aan curlingwedstrijden, de mini-Elfstedentocht en disco¬schaatsen. Daarnaast is het op het verwarmde winterterras volop genieten van de gezellige wintersfeer.

Dankzij de samenwerking tussen Stichting Events Oldebroek, Stichting MTB Oldebroek en IJsvereniging Nooit Gedacht, en met de inzet van vele enthousiaste vrijwilligers, is een winters evenement neergezet dat Oldebroek duidelijk op de kaart zet.

Voorzitters Arie ten Hove (Stichting MTB Oldebroek/Events Oldebroek) en Willemien Schreurs (IJsvereniging Nooit Gedacht) zijn aangenaam verrast door het grote enthousiasme onder zowel vrijwilligers als bezoekers. “Het is prachtig om te zien hoeveel mensen hier samenkomen en genieten van alles wat het Winterfestijn te bieden heeft,” aldus beide voorzitters.


Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek Nieuws 

oldebroek 
 
  • LocoTV
  • LocoFM

Elburg Vischmarkt

Elburg Haven

advertentie