Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Árnold Bergmans LOE Media
14-01-2026 10:40


Column 'De vergaderkamer aan de keukentafel'
Foto: Column 'De vergaderkamer aan de keukentafel'
Vergaderen aan de keukentafel leek eerst een tijdelijke oplossing, maar inmiddels voelt het bijna normaal. Je laptop staat tussen koffiekopjes en broodkruimels, terwijl de hond nieuwsgierig over je notities snuffelt en de kat besluit dat je toetsenbord de ideale plek is om te liggen. Soms hoor je de wasmachine op de achtergrond, soms een buurman die net iets te enthousiast met zijn hamer slaat. 

Toch blijkt het te werken: tussen de chaos door ontstaan nieuwe ideeën, onverwachte oplossingen en een gevoel van vrijheid dat een kantoor nooit kan bieden.

Iedereen heeft zo zijn eigen rituelen. Een favoriete mok die alleen tijdens Zoommeetings wordt gebruikt, een speciale stoel voor serieuze momenten of een klein ritueel van opstaan, reiken naar koffie en even naar buiten kijken. Soms lijkt het alsof de rommel en afleiding juist inspiratie geven, alsof het thuiskantoor ons creatiever maakt dan een strak ingerichte werkplek ooit zou doen.

Het thuiskantoor is eigenlijk een spiegel van ons leven: een beetje rommelig, een beetje improvisatie, maar altijd met een vleugje gezelligheid. En als je de laptop uiteindelijk sluit, leun je achterover, adem je diep in en realiseer je dat alles met een beetje chaos en een paar koffiekopjes toch helemaal goedkomt.

Column  Arnold Bergmans 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Elburg  Gemeenschap en sociale kwesties 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie