Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Eljakim Doorneweerd
26-04-2024 16:30


Dit waren de Koningsspelen in de regio
Foto: Dit waren de Koningsspelen in de regio
Nijkerk
VELUWE RANDMEER - De Koningspelen, een nationaal initiatief ter bevordering van sport en spel onder basisschoolkinderen, vonden ook vandaag door de hele regio plaats. Op diverse plekken werden sportieve activiteiten georganiseerd voor de kinderen. Natuurlijk dansten de kinderen ook samen op het nummer ‘Daba Die Daba Daa’ van Kinderen voor Kinderen.

HARDERWIJK
In Harderwijk deden ruim 2.200 kinderen uit groep 5 tot en met 8 mee aan de dag vol sport en spel. Het thema is dit jaar 'Ontdek!'. Kinderen werden uitgedaagd om nieuwe dingen op gebied van bewegen en gezonde voeding uit te proberen. 

Foto: Dit waren de Koningsspelen in de regio
Harderwijk

NIJKERK
De Koningsspelen in Nijkerk werden vanochtend afgetrapt op Sportpark De Ebbenhorst, door wethouder René Windhouwer (CDA). Na een korte toespraak dansten de kinderen samen met Laurens Hagen van LDC de Daba Die Daba Daa.

Vervolgens verspreidden de leerlingen zich over drie voetbalvelden die vol stonden met spellen, sporten en andere activiteiten. Van oudhollandse spellen als spijkerbroekhangen en spijkerpoepen tot sportclinics van de Nijkerkse BMX-, korfbal- en badmintonclub. In totaal doen in Nijkerk meer dan 1.300 kinderen mee aan de Koningsspelen.

ERMELO
In Ermelo werden de Koningsspelen geopend bij Sportcentrum De Zanderij. Interactie was dit jaar weer verantwoordelijk voor het mooie programma, de logistiek en de ondersteuning van de scholen. De scholen ontvingen een voorbeeld draaiboek voor leuke activiteiten op school voor groep 1 t/m 4. Op voetbalvereniging DVS'33 hebben groep 5 en 6 van een sportief programma genoten. Groep 7 en 8 waren actief in sportcentrum Zanderij en bij voetbalvereniging EFC'58.

Foto: Dit waren de Koningsspelen in de regio
Ermelo
 

NUNSPEET

Nunspeet Beweegt organiseerde vandaag traditiegetrouw de Koningsspelen voor alle groepen 7 en 8 van het basisonderwijs in onze gemeente. De activiteiten vonden plaats op Sportpark De Wiltsangh in Nunspeet en sportpark Op de Heide in Elspeet. Voor de basisschoolleerlingen van de groepen 1 t/m 6 organiseerden de scholen zelf in en rond de school activiteiten. "Het aanbod van activiteiten is dit jaar ongekend groot", zo vertelde Annemarie van Deelen. "Alle scholen doen mee en we ontvangen ruim 1000 leerlingen, die verdeeld zijn over ruim 20 activiteiten."

Klik hier voor complete verslag van Nunspeet

Het officiële nummer van de Koningsspelen 2024:

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie