Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Rudolf Offereins
24 oktober 2025 9:02


EFC’58 (Ermelo) komt op bezoek bij VSCO’61
Foto: EFC’58 (Ermelo) komt op bezoek bij VSCO’61

OOSTERWOLDE - Na het succesvolle bekeravontuur van vorige week tegen DVC Dedemsvaart mag VSCO’61 zaterdag de draad van de competitie weer oppakken en als gastheer optreden van de Ermelose Football Club (EFC’58) uit Ermelo. EFC’58 kende net als VSCO’61 een wisselvallige start van het seizoen. Met vier punten uit vier wedstrijden bezet het de 7e plaats op de ranglijst. VSCO’61 heeft een punt meer en vinden we terug op de 5e plaats.

Twee seizoenen terug speelden EFC’58 en VSCO’61 voor het laatst tegen elkaar in competitieverband. Dat was toen nog in de derde klasse. Beide teams zijn in dat seizoen gedegradeerd naar de vierde klasse. De onderlinge duels eindigden in een thuisoverwinning voor VSCO’61 (3-2) en een gelijkspel in Ermelo (2-2).

VSCO’61 speelde vorige week tegen derdeklasser DVC Dedemsvaart voor de beker. De Kanaries legden een prima wedstrijd op de mat en wisten met een 1-0 overwinning aan het langste eind te trekken. VSCO’61 is nu in afwachting van de uitkomst van de loting, die bepaald wie de volgende tegenstander zal zijn. Maar zaterdag eerst de competitie, waarin VSCO’61 moet proberen de nederlaag tegen ESC weg te poetsen ten koste van EFC’58. Wil VSCO’61 niet achteropraken op de ranglijst dan kan het zich geen verder puntverlies veroorloven. Daarvoor zal het in elk geval zorgvuldiger om moeten gaan met de geboden kansen dan dat het tot nu toe het geval is geweest.

De gasten zullen met dezelfde gedachten aan de wedstrijd beginnen. Ook voor EFC’58 telt eigenlijk alleen een overwinning. Wat opvallend is aan de resultaten van EFC’58 tot nu toe is dat die gepaard gaan met forse, doelpuntrijke uitslagen. Winst op DSV’61 (6-1) en verlies tegen ZAC (3-6) en Olympia’28 (0-4).

Gezien de belangen die beide teams bij een overwinning hebben, krijgen de toeschouwers hopelijk een spannende wedstrijd te zien. Waarin VSCO’61 als de thuisspelende club licht favoriet van start gaat.

De wedstrijd op sportpark “De Heughte” begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter A. Duim.

Het bestuur van VSCO'61 laat het volgende weten: "Vanaf deze plek willen wij iedereen een fijne en sportieve wedstrijd toewensen. Een vriendelijk verzoek aan het publiek: Laten we ons aan de geldende regels van de KNVB houden. Dus geen alcoholische dranken langs de velden nuttigen, achter de afrastering blijven en geen vuurwerk en rookbommen meenemen en afsteken op het sportpark. Dit om zo onnodige boetes te voorkomen."

• De wedstrijdbal is VSCO’61 aangeboden door:  Veldkamp Wonen B.V. - Wezep

• De Trendhout pupillen van de wedstrijd zijn: Jesse van Riessen en Joël van der Spek


Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek Elburg Nieuws 

oldebroek elburg oosterwolde voetbal 
 
  • LocoTV
  • LocoFM

Elburg Vischmarkt

Elburg Haven

advertentie