Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst
10 juli 2025 6:47


ESC en TS Voetbal starten samenwerking om jeugdopleiding te versterken
Foto: ESC en TS Voetbal starten samenwerking om jeugdopleiding te versterken
Foto ESC

ELBURG - Met ingang van het nieuwe voetbalseizoen gaan voetbalvereniging ESC en TS Voetbal samenwerken om de jeugdopleiding van ESC verder te professionaliseren. TS Voetbal, opgericht door Tim Siebelink, gaat op maandagen diverse trainingen verzorgen binnen de jeugdafdeling van de Elburgse voetbalclub.

De samenwerking richt zich in eerste instantie op de onderbouwteams tot en met JO10. Binnen de bestaande circuittrainingen verzorgt TS Voetbal specifieke techniektrainingen, met aandacht voor balbeheersing, dribbelen, kappen, draaien, schijnbewegingen en tweebenigheid. Deze trainingen worden aanvullend aangeboden op de motorische training die wordt verzorgd door Frix.

Ook voor de JO11- en JO12-teams in de niet-selectiegroep verzorgt TS Voetbal wekelijks een circuittraining. Daarbij worden oefenvormen voorbereid en worden assistent-trainers begeleid bij de uitvoering. Binnen de junioren richt de samenwerking zich met name op de O15- en O17-teams, waar het opvullen van het trainerskader vaak lastig blijkt. “Juist in deze leeftijdsfase is passende begeleiding essentieel,” aldus ESC. “Het bepaalt mede of jongeren blijven voetballen, zeker als ze dat met vrienden doen.”

Bij een succesvolle samenwerking wordt overwogen om in de tweede seizoenshelft extra vrijdagtrainingen aan te bieden, ook voor niet-leden. Hierbij staat individuele aandacht centraal.

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek Elburg Nieuws 

elburg 
 
  • LocoTV
  • LocoFM

Elburg Vischmarkt

Elburg Haven

advertentie