Marktkramen en kleedjesmarkt
Een traditionele Hessendag kenmerkt zich door een braderie met veel kramen, afgewisseld met terrassen van de lokale horeca en een kleedjesmarkt. De kramen worden bezet door lokale en regionale ondernemers. De kramen worden opgesteld in de Dorpsstraat en Bonenburgerlaan (tot Kanaalstraat) in het centrum van Heerde. De kleedjesmarkt bevindt zich dit jaar op de Brink, het grasveld aan de Stationsstraat en Dorpsstraat. Natuurlijk zijn alle winkels in het centrum ook geopend en kan je lekker neerzakken op één van de terrasjes die Heerde rijk is.
Kerktoren beklimmen
Ook een traditie die weer terug is: het is mogelijk om de kerktoren van de Johanneskerk te beklimmen. Daarnaast zorgt de Johanneskerk op het kerkplein voor kramen en kleedjes, voor hun speciale actiedag.
Live muziek
Coverband Trademark treedt op het Dorpspodium tussen van 14:00 – 17:00 uur. Vijf gedreven muzikanten en een energieke frontvrouw staan garant voor een mix van tijdloze klassiekers en hedendaagse hits. Trademark speelt de wat minder bekende hits en steekt zelfs bekende hits in een ander verrassend muzikaal jasje.
Deelname
Deelname aan de braderie en kleedjesmarkt is nog mogelijk. Een plekje kan gehuurd worden voor € 2,- door kinderen, kom daarvoor om 9:00 uur op de Brink en krijg een plaats toegewezen. Ook deelname aan de wordt verzorgd door Apeldoorn 2000 , die tevreden meldt dat de bezetting van de markt voor 2025 rond is.
Informatie
De Hessendag in Heerde vindt plaats tussen 10:00 en 17:00 uur in het centrum van Heerde op zaterdag 14 juni 2025. Toegang is gratis! Deze dag wordt georganiseerd door de Ondernemersvereniging Heerde met ondersteuning van Visit Heerde.
De Dorpsstraat wordt afgezet en kramen, live muziek en gezelligheid vullen de straat. Parkeren in Heerde is gratis. Als je met de bus komt, is het maar een paar minuten wandelen naar dit evenement.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.