Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Jeannet van Elst | LOCO Media Groep
12-10-2026 12:17


Het Politiek Café in de Huiskamer in Wezep

Foto: Het Politiek Café in de Huiskamer in Wezep

WEZEP - Op vrijdagmiddag 30 oktober vindt er opnieuw een Politiek Café plaats in de Huiskamer aan het Meidoornplein in Wezep. Deze keer is Liesbeth Vos, voormalig wethouder namens de ChristenUnie (CU), te gast als spreker.

Van 16.00 tot 18.00 uur zijn inwoners van Oldebroek van harte welkom om met elkaar en met mensen uit de gemeentepolitiek in gesprek te gaan. Wat houdt ons bezig in de gemeente? Welke onderwerpen verdienen aandacht? En wat kunnen inwoners en politici van elkaar leren?

Het Politiek Café biedt iedereen de gelegenheid om in een ontspannen en open sfeer ideeën uit te wisselen, vragen te stellen en mee te praten over onderwerpen die leven in Oldebroek. Er is alle ruimte om te luisteren, mee te denken of zelf het gesprek aan te gaan.

Iedereen is welkom! Deelname is geheel vrijblijvend en gratis. Je hoeft geen politieke kennis te hebben of ergens lid van te zijn. Gewoon binnenlopen en meedoen mag ook!

Praktische informatie

  • Wat: Het Politiek Café
  • Wanneer: Vrijdag 30 oktober
  • Tijd: 16.00 – 18.00 uur
  • Waar: De Huiskamer, Meidoornplein in Wezep
  • Gastspreker: Liesbeth Vos, voormalig wethouder namens de ChristenUnie
  • Toegang: Gratis


Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

Oldebroek  Agenda 
 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.