Op donderdag 5 juni van 10.00 tot 11.30 uur organiseren het Sociaal Team Oldebroek, Stichting WIEL, Stichting Welzijn Nunspeet en Het Venster een bijeenkomst in ’t Huiken (Lange Wijden 33, Elburg) met als thema: ‘Ademruimte: herstellen in balans’.
Tijdens deze bijeenkomst vertelt een psychosomatisch fysiotherapeut over de invloed van spanning en ontspanning bij langdurige klachten. Heb je zelf te maken met long-covid, herken je vergelijkbare klachten, of ben je mantelzorger en wil je meer weten? Dan ben je van harte welkom! Je leert signalen van je lichaam beter herkennen bij bijvoorbeeld vermoeidheid of emotionele spanning. Ook krijg je praktische oefeningen aangereikt die kunnen helpen meer rust en ontspanning te vinden.
Na afloop is er ruimte om met anderen in gesprek te gaan en ervaringen uit te wisselen. Meer informatie of aanmelden? Neem contact op met Wildine van Putten.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.