Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Jeannet van Elst
4-04-2025 13:13


Inwoners Oldebroek delen ideeën over asielopvang tijdens inloopmomenten

Foto: Inwoners Oldebroek delen ideeën over asielopvang tijdens inloopmomenten
OLDEBROEK - De gemeente Oldebroek heeft een wettelijke opgave en wil bijdragen aan de opvang van asielzoekers. Daarvoor is een locatieonderzoek gestart. Inwoners konden afgelopen maand meedoen met de online enquête, locaties aandragen en in gesprek met het college tijdens de inloopmomenten in de dorpen.

Het college van B&W blikt terug op de zes inloopmomenten. Burgemeester Tanja Haseloop-Amsing: “Tijdens de inloopmomenten werden verschillende standpunten gedeeld en was er ruimte om meningen toe te lichten. In de gesprekken kon vaak nuance gevonden worden die via de enquêtes minder naar voren kwam. Naast asielopvang werden er ook andere onderwerpen genoemd. We bedanken alle inwoners die zijn langsgekomen en zijn blij met alle inbreng.”

Vervolg

In april en mei worden de resultaten van de online vragenlijsten en gesprekken uitgewerkt. Locaties worden onderzocht op haalbaarheid en geschikte locaties worden door het college aangewezen. Kijk voor meer informatie over de volgende stappen op oldebroek.nl/asielopvang. Alle informatie ook per e-mail ontvangen? Meld u dan aan via [email protected].


Oldebroek 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

Oldebroek  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.