2-02-2026 10:09
Maak kennis met Maarten van Loon, kandidaat nummer acht op de kieslijst van ChristenUnie Oldebroek

Dat vraagt dat we er samen voor zorgen dat het huis bewoonbaar is en blijft. Dat gaat niet vanzelf, want inmiddels zijn er wereldwijd heel wat bewoners. Daardoor is het een hele kunst om de aarde niet uit te putten, het klimaat niet nog verder op hol te laten slaan, vervuiling tegen te gaan en de natuur gezond te houden.
Lokaal kunnen we ons steentje hieraan bijdragen door te verduurzamen, opgewekte energie zo veel mogelijk lokaal te gebruiken, kringlopen in de voedselproductie waar mogelijk te sluiten en bij alle noodzakelijke ontwikkeling de natuur een kans te geven.
Mijn naam is Maarten van Loon. Ik woon nu ruim zeven jaar in Wezep en geniet van de prachtige plek die we in dit kleine stukje van de wereld mogen hebben. Ik ben getrouwd met Tineke en samen zijn we gezegend met drie kinderen en inmiddels ook één kleinkind. In mijn dagelijkse leven ben ik werkzaam als freelance-predikant, waarbij ik me richt op het leiden van kerkdiensten en het geven van cursussen.
Ik sta graag op voor goed en duurzaam beheer van wat ons is toevertrouwd! U ook? Stem 18 maart ChristenUnie Oldebroek
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
