De Noordwest Veluwe is een regio met een sterke gemeenschap, prachtige natuur en een bloeiende lokale economie. Tegelijkertijd staan inwoners, ondernemers en bestuurders voor grote uitdagingen. De ChristenUnie wil juist samen met inwoners en organisaties in gesprek over hoopvolle perspectieven voor de regio.
Hoopvol samenleven en zorgen
Eén van de thema’s in deze verkiezingen, Hoopvol samenleven en zorgen. In alle gemeenten speelt de vraag hoe we voor elkaar kunnen blijven zorgen in een tijd van vergrijzing en personeelstekorten in de zorg. Mirjam Bikker spreekt hierover met lokale organisaties, zorgverleners en vrijwilligers die het verschil maken in hun gemeenschap.
In Wezep is er een bezoek gepland aan het inloophuis: “De Huiskamer van Wezep” een plek waar u altijd welkom bent voor een kop koffie of thee, waar samen gekookt en gegeten wordt. Waar een repaircafé te vinden is, maar bijvoorbeeld ook de plek waar de gespreksgroep “Moedige Moeders” hun ervaringen met elkaar kunnen delen over hun aan drugs of alcohol verslaafde kind.
Mirjam Bikker is vrijdag 24 oktober van 09:45 tot 10:10 te vinden in het winkelcentrum van Wezep. Aansluitend brengt zij een kort bezoek aan het inloophuis “De Huiskamer van Wezep”.
“De Noordwest Veluwe laat zien hoe sterk een gemeenschap kan zijn als mensen naar elkaar omzien, samen ondernemen en samen genieten van de prachtige omgeving. Daar wil ik naar luisteren, van leren en me sterk voor maken in Den Haag,” aldus Mirjam Bikker.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.