Moldavië-actiedag bij Ichthuskerk in Elburg
ELBURG - Op zaterdag 5 september organiseert de diaconie van de Ichthuskerk in Elburg een gezellige actiedag voor Moldavië. De opbrengst is bestemd voor het project van Bethania, dat via Kerk in Actie wordt ondersteund.
Bethania zet zich in Moldavië in voor kinderen en ouderen die vaak achterblijven wanneer familieleden naar het buitenland vertrekken om werk te zoeken. Kinderen krijgen onder andere maaltijden, huiswerkbegeleiding en sport- en spelactiviteiten. Ouderen ontvangen medische verzorging, maaltijden en hulp in de huishouding.
De actiedag vindt plaats van 10.00 tot 14.00 uur in en rond de Ichthuskerk aan de Vrijheidsstraat 1 in Elburg.
Er is van alles te beleven voor jong en oud: een springkussen, schminken, spelletjes, een kleurwedstrijd, workshops en sport- en spelactiviteiten. Ook zijn er een tweedehands boekenmarkt met onder meer lp's, cd's en dvd's, een speelgoedkraam en verschillende andere kramen.
Voor koffie en thee met iets lekkers kunt u terecht in het mini-restaurant en tijdens de lunch worden broodjes hamburger geserveerd. Ook is er muziek: tegen een kleine vergoeding kunt u een verzoeknummer aanvragen bij Johan Schenk, die beschikt over een indrukwekkend repertoire aan nostalgische singeltjes.
Verder zijn er Moldavische wijnen verkrijgbaar en is er een verloting. Om 14.00 uur wordt de actiedag afgesloten met een veiling van ingebrachte goederen en diensten.
Iedereen is van harte welkom!
Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Gert van Norel via gertvannorel@hotmail.com.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
