Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Jeannet van Elst
16-03-2025 20:25


PCOB bijeenkomst over dementie

Foto: PCOB bijeenkomst over dementie
Arie Slob
WEZEP - Woensdagmiddag 19 maart 2025 zal Arie Slob van Samen dementievriendelijk tijdens een bijeenkomst van de PCOB in de Kruiskerk een presentatie houden over dementie vriendelijkheid. Aanvang 14.00 uur

Aan bod komen vragen als: Wat is dementie? Hoe herken je eventueel mensen aan dementie? Hoe ga je om met mensen met dementie? Verder zal er voldoende tijd zijn voor het stellen van vragen

De heer Slob is trainer/voorlichter bij Samen dementievriendelijk, een samenwerking tussen het Ministerie van Volksgezondheid en Alzheimer Nederland.

Belangstellenden, leden en niet-leden, zijn welkom.


Wezep 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

Oldebroek  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.