Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Noah Quist | VRMG
2-09-2026 9:22


Regenboogpad doelwit van vandalisme, maar extra maatregelen blijven beperkt

Foto: Regenboogpad doelwit van vandalisme, maar extra maatregelen blijven beperkt
Het regenboogpad werd afgelopen weekend voor de tweede keer vernield | Foto: Jeroen Brons | VRMG

NIJKERK – De gemeente Nijkerk heeft opnieuw aangifte gedaan van bekladding van het regenboogpad bij het station. Het pad werd een week geleden opgeleverd en is sindsdien al twee keer vernield. Dinsdag besprak het college de situatie tijdens de vergadering.

“Als gemeente keuren we vandalisme altijd af. We hebben weer aangifte gedaan bij de politie”, laat de gemeente weten. Afgelopen weekend werden de tekst ‘Steun de boer’ en een hakenkruis op het pad gekalkt. 

Boa’s vaker langs locatie

De gemeente laat weten dat boa’s “iets vaker langs deze locatie” zullen gaan tijdens hun diensten. “Verder nemen we geen extra maatregelen”, schrijft de gemeente. 

Over het politieonderzoek kan de gemeente nog weinig zeggen. “De politie leidt het onderzoek. Over het verloop hiervan kunnen we geen mededelingen doen.”  

Eerdere bekladding

Ook over de eerdere bekladding is nog weinig bekend. Het is niet duidelijk met welke stof het pad toen is beklad en wie daarvoor verantwoordelijk is. 

Foto: Regenboogpad doelwit van vandalisme, maar extra maatregelen blijven beperkt
Na een dag werd het regenboogpad voor het eerst vernield | Foto: VRMG

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nijkerk  Nieuws 
 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie