13-04-2024 12:12
Tenniscompetitie van start bij WTP

Op vrijdagochtend zijn de 50-plussers met twee teams begonnen en op de vrijdagavond spelen de damesdubbel, herendubbel en de mixed teams.
Op vrijdagavond zijn ook padelspelers op de baan met 4 teams. Iedere week spelen er teams thuis en twee uit.
Op zaterdag spelen twee tennisteams. Iedere twee weken hebben zij een thuiswedstrijd. Op de zondag zijn er de senioren- en een paar jeugdteams te bewonderen.
Op de zondag komen ook nog vijf padelteams, waarvan één damesteam, in actie.
Belangstellenden voor zowel de tennissport als de padelsport zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen op het tennispark, in de vernieuwde kantine en om de wedstrijden te aanschouwen.
Bij een nieuw seizoen hoort ook een vernieuwde outfit. Het team van Klaas Mijnheer vond in Kuchentreff en Drost install een sponsor en het padelteam van Jolanda Mijnheer vond dat in Nici koffie en automaten.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
