Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Eljakim Doorneweerd
16-02-2024 17:45


Uitgebreider onderzoek nodig voor locatie azc Oldebroek
Foto: Uitgebreider onderzoek nodig voor locatie azc Oldebroek
De beoogde locatie van het azc. Foto: Google Streetview
OLDEBROEK - Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft aan de gemeente Oldebroek laten weten dat er waarschijnlijk uitgebreider onderzoek nodig is op de locatie van het beoogde asielzoekerscentrum (azc) aan de Bovendwarsweg. Het COA verwacht dat hier uiterlijk 1 maart meer duidelijkheid over is.

Het COA schrijft dat het eraan hecht om de voorlopige beelden toch vast te delen met het college: 'De voorlopige uitkomsten veronderstellen dat er veel uitgebruiker onderzoek nodig is, als gevolg van aanwezigheid van beschermde fauna.' 

Het college van Oldebroek reageert in een informerende nota aan de raad dat het wel doorgaat met de voorbereidingen voor het participatietraject. Dit zal in samenwerking gaan met de gemeente Elburg en het COA. Ze zeggen in gesprek te gaan met het COA als de uitkomsten bekend zijn. De mogelijke consequenties zullen vervolgens in kaart worden gebracht en worden voorgelegd aan de raad.

Raadsvergadering
Begin deze maand werd er in Oldebroek voor het laatst gesproken over een azc aan de Bovendwarsweg in Oldebroek. De raad van Oldebroek gaf toen aan eerst te willen wachten op het officiële verzoek van het COA, alvorens het participatietraject te starten

Oldebroek  azc  asielzoekerscentrum  VRMG 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek  Elburg  Nunspeet  Politiek 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie