Geschreven door Jeannet van Elst
20-01-2025 5:57
Uitslagen Heuvelruiters
20-01-2025 5:57
Uitslagen Heuvelruiters

WEZEP - Laura Spronk kwam zaterdag aan de start bij de Gelderse kampioenschappen in Nijkerk met haar paard Olympia Ds in de klasse L2. Ze wist met een gemiddelde van 68,8% Reservekampioen te worden en plaatste zich daarmee voor de Nederlandse kampioenschappen.
Met haar andere paard New Star kwam ze ook aan start voor de Gelderse maar dan in Nunspeet. Dit keer in de Z1. Helaas had New Star wat last van spanning, maar alsnog een mooi gemiddeld percentage van 66,3% en daarmee is Laura 1ste reserve voor de Nederlandse kampioenschappen.
Levi Fijn reed zaterdag in Wezep mee in 30/40cm abc. Hij wist hier heel knap de 2e prijs te winnen.
Chayenne Karel en Odin Royal DDH zijn het jaar goed begonnen. Ze startten voor het eerst in de klasse L2 in Oldebroek. Met 209 en 198 punten wisten ze een 1e en een 3e prijs mee naar huis te nemen van de klasse L2/M1.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
