Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Evert van 't IJssel
8-05-2026 10:11


Video

VIDEO: Meer motorsportspektakel én beter zicht voor publiek bij MSV-NOV in Heerde

Foto: VIDEO: Meer motorsportspektakel én beter zicht voor publiek bij MSV-NOV in Heerde

HEERDE – Op donderdag 14 mei, tijdens Hemelvaartsdag, organiseert MSV-NOV in Heerde voor het eerst de MX Juniors Meeting The Stars op de Gelderse crosspiste. Bezoekers kunnen de hele dag genieten van motorsportspektakel met deelnemers van jong talent tot internationale toprijders.

Het programma begint met amateurklassen in verschillende categorieën. Ook de dames komen aan de start tijdens de Bonenberg Cup. Hoogtepunt van de dag zijn de MX1- en MX2-klassen, waarvoor zich inmiddels al 23 WK-rijders hebben aangemeld. De organisatie verwacht dat dit aantal nog verder zal groeien.

Voor toeschouwers is het evenement aantrekkelijker gemaakt door de aanleg van ruim 1,1 kilometer nieuw hekwerk. Daarnaast zijn er verbeterde kijklocaties gerealiseerd, waardoor bezoekers de wedstrijden vanaf hogere punten goed kunnen volgen.

Voorzitter Gerritjan Vierhuizen laat weten dat het de bedoeling is om dit evenement jaarlijks op Hemelvaartsdag te organiseren. Samen met bestuur en vrijwilligers hoopt hij op veel publiek en een sportieve, succesvolle dag vol motorcrossactie.


Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.