Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst | LOCO Media Groep
30 december 2025 8:28


VIDEO: Van Werven bestaat 80 jaar en dat wordt gevierd
Foto: VIDEO: Van Werven bestaat 80 jaar en dat wordt gevierd
Foto Hennie Kolkman

OLDEBROEK - van Werven viert het 80-jarig bestaan en doet dat met een aantal groots opgezette open dagen. Het terrein, normaal een werkplek, is veranderd in een levendig evenement vol activiteiten voor jong en oud. Maandag 29 december konden bezoekers machines van dichtbij bekijken, ritjes maken, deelnemen aan spellen en genieten van eten en drinken. Door velen werd wat ze te zien kregen omschreven als verrassend en indrukwekkend.

Het familiebedrijf begon kort na de Tweede Wereldoorlog in Oldebroek en groeide uit tot een internationale onderneming. Ondernemerschap, innovatie en inspelen op de vraag van morgen vormen al generaties lang de kern. Waar vroeger paarden en tractoren centraal stonden, ligt de focus nu op elektrificatie, circulariteit en emissie loos werken.

Tijdens de open dag stond niet alleen het bedrijf, maar vooral de mens centraal: medewerkers, klanten, leveranciers en de omgeving. Van Werven benadrukt de sterke band met de regio en het belang van maatschappelijke betrokkenheid. Met trots wordt teruggeblikt op het verleden en vooruitgekeken naar de toekomst, gedragen door inmiddels vier generaties.

Wie gisteren niet de open dag kon bezoeken, kan vandaag nog in de herkansing. Van 10.00 tot 16.00 uur zijn belangstellenden welkom aan de Verlengde Looweg 7 in Oldebroek.


Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek Elburg Nieuws 

oldebroek 
 
  • LocoTV
  • LocoFM

Elburg Vischmarkt

Elburg Haven

advertentie