Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Jeannet van Elst
7-02-2025 9:37


VSCO’61 ontvangt Hulshorst
Foto: VSCO’61 ontvangt Hulshorst
OOSTERWOLDE - Zaterdag bindt VSCO’61 de strijd aan tegen Hulshorst. Na het teleurstellende resultaat van vorige week tegen vv Oene (4-2 verlies) is het zaak voor de Kanaries zich weer op te richten en vooruit te kijken. De competitie is nog lang, de krachtsverschillen klein, er is nog van alles mogelijk. Een ding mag wel duidelijk zijn: VSCO’61 kan zich niet nog eens een nederlaag permitteren. Enerzijds gaat dan de aansluiting met de bovenste plaatsen verloren en anderzijds komen de onderste regionen gevaarlijk snel dichtbij.

Hulshorst verloor weliswaar vorige week van koploper ’s Heerenbroek met 1-0, maar doet het tot dusverre verrassend goed. Het staat slechts twee punten achter VSCO’61. De eerste wedstrijd tussen beide clubs in Hulshorst eindigde in een 2-1 overwinning voor VSCO’61. De boys van trainer William van den Hul zullen er alles aan gelegen zijn revanche te nemen voor deze nederlaag en met de volle buit naar huis terug willen keren.

Hopelijk hebben de Kanaries vorige week leergeld betaald en laten ze de gasten niet zover komen. VSCO’61 zal dan met de volle inzet moeten spelen en effectief moeten omgaan met de geboden kansen. We hopen op een sportieve en mooie wedstrijd.

De wedstrijd op sportpark “De Heughte” begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter G.J.J. Reins.


Oldebroek  Elburg  Oosterwolde 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Oldebroek  Elburg  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie