Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door
18-12-2021 8:24


Onderzoek naar samenwerking binnen de regio
Foto: Onderzoek naar samenwerking binnen de regio
Raadzaal Nunspeet Foto: Gemeente Nunspeet

- Bij het onderzoek naar samenwerkingsverbanden moet ook naar andere regio's worden gekeken dan alleen Zwolle en de Kop van de Veluwe. Dat is de mening van de gemeenteraad die wel vindt dat het dan moet gaan om een beperkt aantal regio's.

Mede omdat anders het onderzoek te veel wordt vertraagd. Haast wordt geboden geacht omdat het ook voedingsstof moet opleveren voor de nieuwe raad die in maart wordt gekozen.

Marc Konings (Gemeentebelang) kwam als eerste met het verzoek. Uitgangspunt is en moet blijven dat Nunspeet een zelfstandige gemeente blijft. Harm Jan Polinder (SGP) vindt het belangrijk ook te weten hoe door de regio naar Nunspeet wordt gekeken en wat beter kan worden gedaan.

Evert Leusink (ChristenUnie) zegt dat Nunspeet niet alles alleen kan en daardoor samenwerking moet worden gezocht. "Waarbij we moeten kijken naar het gezamenlijk belang." Koos Meijer (CDA) vindt dat in het onderzoek het zwaartepunt wel moet liggen bij de regio Zwolle en de Kop van de Veluwe. Wat André Timmerman (PvdA/GroenLinks) betreft hoeft er niet meer te worden gekeken naar de oude samenwerking binnen de Noord-Veluwe omdat dit op een fiasco is uitgelopen.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

politiek  nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

Nunspeet  Zwolle  Politiek 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie