BUITENPOST - Op zaterdag 26 maart mocht het eerste voetbalelftal van NSC de reis van Nijkerk naar het Friese Buitenpost maken. Na een sportieve middag op de grasmat, werd er een 2-1 uitslag genoteerd. VV Buitenpost wist met deze overwinning op de zevende plaats in de ranglijst te komen. NSC moet genoegen nemen met de veertiende positie.
NSC begon prima aan de wedstrijd tegen vv Buitenpost.
Na een paar minuten kreeg het al een grote kans die door de keeper van Buitenpost maar net gered kon worden.
De thuis spelende ploeg deed na een minuut of 10 wat terug toen een voorzet bij de tweede paal niet verzilverd werd. Beide ploegen hielden elkaar aardig in evenwicht in de eerste helft al zette NSC in de laatste vijf minuten aan met een grote kans tot gevolg die weer door de keeper werd gered.
Nadat beide ploegen in de beginfase van de tweede helft een grote kans hadden gemist was het na 53 minuten wel raak voor NSC. Een mooie aanval over meerdere schijven werd afgemaakt door Mo Ajiach. Lang kon NSC niet genieten van de voorsprong. Buitenpost kwam na 63 minuten langszij en maakte in de 87e minuut de winnende.
Er had meer in gezeten voor NSC, wat ook wel verdiend was geweest, maar de punten bleven in Buitenpost.
Zaterdag 5 maart speelt NSC thuis tegen AZSV.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.