10-12-2023 17:28
Column: Een vrije zondag op de Veluwe

NUNSPEET - Het is zo'n dag waar het weinige zonlicht een koude gloed werpt over de uitgestrekte bossen van de Veluwe,en de lucht doordrenkt is van een vredige rust. Een dag die begint met de zoete nasleep van een feestelijke verjaardag en een dag later een vervolg kreeg van een gezellige kerstborrel op het werk met mijn vrouw aan mijn zijde, de kerstborrel werd ondanks het slechte weer goed bezocht. Een hapje hier, een drankje daar, met de sfeer van een fijn samen zijn.
De vrije zondag is als een geschenk, een moment van totale vrijheid, waarin ik kan genieten van alles wat deze betoverende streek te bieden heeft. Wanneer we met de honden rustig wandelen en de frisse lucht onze longen vullen, bezorgt dat ons een gevoel van verbondenheid met de natuur, een moment om de eenvoudige schoonheid van het leven te waarderen.
En nu, terwijl ik terugkijk op deze dag gevuld met vreugde, besef ik dat het echte geheim van geluk schuilt in het vermogen om te genieten van de kleine dingen in het leven. Of het nu gaat om de kalme rust van de natuur, het samenzijn met dierbaren of de gezelligheid van een kerstborrel, het zijn deze momenten die het leven de moeite waard maken. Moge het werk maandag weer een plezier zijn, doordrenkt met de positieve energie van die vrije zondag. Dit is ons leven hier, waar elke dag een nieuwe melodie van geluk aanwezig is.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
