1-05-2024 16:44
Bram van Polen tijdelijk onder de lat bij SV ’t Harde: ‘Ze schoten niet normaal hard’

Van Polen liet de keepershandschoenen vanmiddag links liggen en keepte met blote handen. “Ze hebben me echt de vernieling ingeschoten vandaag, ze schoten niet normaal hard. Dat ga ik morgen nog wel even voelen”, lacht hij. Moet hij dan misschien iets meer in training bij Jasper Schendelaar? "Wat dat betreft wel ja, maar het ging vooral om de kracht en de snelheid waarmee ze schoten."
Genoten
Van Polen heeft wel echt genoten van de middag: “Ze zijn zo puur allemaal, je hebt zoveel liefde de hele tijd. Het is zo gezellig. Er is voor mij niks mooiers dan dit doen met kinderen of mensen die spelen in een G-elftal. Dat vind ik fantastisch.”
“Ze zijn zo puur allemaal, je hebt zoveel liefde de hele tijd. Het is zo gezellig!"
En of er een carrière bij SV ’t Harde in het verschiet ligt? “Nee dat moet ’t Harde niet willen, ik weet niet hoe de keeper nu speelt? Met mij heb je wel een meevoetballende keeper”, grinnikt hij.
VVOG Harderwijk
Van Polen is bezig aan zijn laatste seizoen bij PEC Zwolle, maar stopt niet helemaal met voetballen: “Ik ga me inschrijven bij VVOG in Harderwijk, mijn oude amateurclub. Dan ga ik af en toe een wedstrijd meevoetballen met mijn broertjes, maar meer ook niet.”
Volgend jaar komt er een bijzondere editie aan, dan is het namelijk de twintigste keer dat het G-voetbaltoernooi bij SV ’t Harde wordt gehouden.
G-voetbal wordt gespeeld door voetballers/ voetbalsters die vanwege hun verstandelijke en/of lichamelijke beperking belemmerd zijn in hun bewegingsmogelijkheden en hierdoor geen aansluiting kunnen vinden in een regulier voetbalteam (website KNVB).
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
