Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door RTV Nunspeet
28-05-2025 8:41


Brand aan Industrieweg Nunspeet legt meerdere bedrijven stil

Foto: Brand aan Industrieweg Nunspeet legt meerdere bedrijven stil
Foto: RTV Nunspeet
NUNSPEET - Door een brand op vrijdagochtend 24 mei aan de Industrieweg in Nunspeet zijn meerdere bedrijven voorlopig gesloten. De brand ontstond bij Welkoop, op de begane grond van het bedrijfsverzamelpand, en zorgde voor flinke rookontwikkeling. Hoewel het binnen een halfuur onder controle was, is de schade aanzienlijk.

Naast Welkoop zijn ook de Tuinmeubelshop, Olja Houtbouw, HeatDesign, VeluwZon en Immeker Keukens getroffen. Alle bedrijven bevinden zich in hetzelfde pand en kampen met rook- en roetschade. De schoonmaakwerkzaamheden zijn inmiddels in volle gang, maar voor nu blijven de deuren gesloten.

Welkoop meldt dat de winkel in ieder geval deze week niet open kan. De Tuinmeubelshop verwacht dat het herstel meerdere weken in beslag zal nemen. Ook de andere bedrijven kunnen voorlopig geen klanten ontvangen en doen er alles aan om zo snel mogelijk weer operationeel te zijn.

Er raakten bij de brand geen mensen gewond.

Nunspeet 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

Nunspeet  Nieuws 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.