Heren Badminton'80 winnen met 5-3
WEZEP - Zaterdag 17 oktober had team 1 van Badminton '80 de eerste thuiswedstrijd van het seizoen tegen het team uit Enschede.
Arjan en Erik speelden de eerste dubbel, die gemakkelijk gewonnen werd in twee sets. De tweede dubbel werd door Jeroen en Thomas gespeeld en werd helaas verloren in 7-21 en 15-21.
Erik speelde de eerste enkel, die eerst wat achterstond, maar goed terugkwam in de partij en won in 2 sets. De tweede singel werd knap in 3 sets gewonnen door Jeroen. Een spannende partij van Thomas volgde, wat gelijk op ging en Thomas knap won in 22-20 en 21-18. Arjan had het wat lastiger. In de derde set was het op en werd de partij verloren.
De derde dubbel werd gespeeld door Jeroen en Arjan, een spannende partij die in 3 sets verloren ging. Thomas en Erik vochten zich terug in de derde set van de vierde dubbel en wisten deze partij te winnen, waardoor de dag werd afgesloten met een 5-3 winst voor de heren uit Wezep.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].
