Met zo’n 55 tot 60 deelnemers was de sporthal gezellig gevuld. De ruimte was speciaal omgebouwd voor de gelegenheid, met tien uitdagende activiteiten verspreid door de zaal. Met een stempelkaart in de hand konden de kinderen langs verschillende onderdelen. Denk aan het kasteel springkussen, de tumblingbaan, penalty schieten en een reeks oud-Hollandse spelletjes zoals sjoelen.
Voor ieder wat wils
Naast de klassieke spellen waren er ook moderne en zomerse uitdagingen. Zo konden de kinderen zich uitleven op de interactieve wand, een potje ‘strand’volleybal spelen of hun behendigheid testen bij cup games en badminton. Bij elk onderdeel waren opdrachten afgestemd op de leeftijd, zodat zowel de jongsten als de oudsten op hun eigen niveau werden uitgedaagd en mee konden doen.
Zwemmen als afsluiting
Na het sportieve programma in de sporthal was er nog de mogelijkheid om af te koelen in het zwembad. Voor veel kinderen vormde dit een feestelijke afsluiting van een sportieve ochtend.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.