Mobiel Media Lab komt naar ’t Harde: ontdek de onlinewereld en hoe je jezelf beschermt
't HARDE - Op zaterdag 25 april is het Mobiel Media Lab te vinden op het Centrumplein op ’t Harde. Tussen 10.00 en 16.00 uur is iedereen van harte welkom om op een laagdrempelige en interactieve manier meer te leren over hoe je slim en veilig omgaat met alles wat je online doet.
Het Mobiel Media Lab is een speciaal ingerichte vrachtwagen waarin bezoekers zelf kunnen ervaren hoe het is om met digitale middelen te werken. Onderwerpen die aan bod komen zijn onder andere online veiligheid, social media, cybercriminaliteit en sextortion.
Bezoekers krijgen praktische tips en kunnen vragen stellen aan de politie, handhavers en de medewerker Openbare Orde en Veiligheid van de gemeente Elburg. Het initiatief is bedoeld voor jong en oud. Of je nu al handig bent met digitale middelen of juist nog veel wilt leren: er is voor iedereen iets te ontdekken. Door middel van demonstraties en persoonlijke uitleg krijg je inzicht in hoe je jezelf beter kunt beschermen in de digitale wereld.
De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
