S.V. ’t Harde kende een sterk seizoen in de vierde klasse C. De formatie van trainer René van ’t Goor eindigde als tweede op de ranglijst en legde beslag op de tweede periodetitel. Die prestatie leverde direct een plek op in de finale van de nacompetitie. De ploeg liet gedurende het seizoen een solide indruk achter, met een hecht collectief, een degelijke verdediging en een doeltreffende aanval.
De tegenstander, ZAC, plaatste zich via een overwinning in de halve finale op Juventa’12. De Zwolse ploeg kende een wisselvallig seizoen maar wist in de slotfase alsnog een nacompetitieticket te bemachtigen.
Mocht er na 90 minuten geen winnaar zijn, dan volgt een verlenging van tweemaal een kwartier. Is er dan nog geen beslissing gevallen, dan wordt de promotiekwestie via strafschoppen beslecht.
Voor S.V. ’t Harde is promotie de kroon op een stabiel en ambitieus seizoen. De club krijgt nu de kans om die prestatie te verzilveren. RTV Nunspeet volgt de wedstrijd op de voet en doet uiteraard live radio verslag tijdens het programma Sportmarathon van deze belangrijke middag.
Supporters die de ploeg willen aanmoedigen zijn welkom in Oosterwolde. De verwachting is dat er veel publiek zal afreizen voor deze allesbeslissende ontmoeting.
Historische uitslagenSeizoen | Uitslag | |
2012-2013 | 6-1 | KNVB beker |
2017-2017 | 1-1 | Vriendschappelijk |
2023-2024 | 1-2 | Competitie uit |
2023-2024 | 3-2 | Competitie thuis |
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.