Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Joël Jansen | VRMG
29-09-2026 20:21


Tennisreis krijgt onverwacht staartje: Michaëlla Krajicek geeft les in Wezep

Foto: Tennisreis krijgt onverwacht staartje: Michaëlla Krajicek geeft les in Wezep
Michaëlla Krajicek was zaterdag op de tennisbaan in Wezep te vinden. · Foto: Harrie Wageman

WEZEP – Een tennisles winnen tijdens een reis naar Turkije en vervolgens in Wezep tegenover Michaëlla Krajicek staan. Drie tennissers kregen zaterdag les van de voormalig nummer dertig van de wereld. Ook langs de baan trok haar komst bekijks. Zo'n 25 mensen kwamen kijken. En dat voor een tennisles.

Bij Wezep Tennis Padel kregen de drie deelnemers individueel les van Krajicek. Tussendoor gaf ze aanwijzingen. Volgens Harrie Wageman, die bij de les aanwezig was, kwamen ongeveer twintig tot vijfentwintig mensen kijken.

Vooral haar humor en omgang met de aanwezigen bleven Wageman goed bij. Krajicek maakte volgens hem grapjes en betrok ook het publiek bij de les.

Prijs tijdens tennisreis

De drie deelnemers wonnen de les tijdens een tennisreis naar Turkije in 2025. Tijdens die reis worden onder meer tennis- en beachtennistoernooien georganiseerd. Een van de prijzen was een tennisles van Krajicek.

Roy Vels, die de activiteiten organiseert, onderhield contact met Krajicek. Hij regelde dat de drie winnaars hun prijs in Wezep konden verzilveren.

Ook dit jaar wordt de traditie voortgezet. Eind oktober gaan de tennisfanaten opnieuw tien dagen naar Turkije, een reis waar ze volgens Wageman naar uitkijken. Roy Vels zorgt daar ieder jaar voor quizzen, een speelavond, een feestavond en natuurlijk tennislessen. Ook organiseert hij een tennis- en beachtennistoernooi.

Ballenvangers in Wapenveld

Na de les reisde Krajicek door naar Wapenveld. Daar gaf ze volgens Wageman een clinic en speelde ze een demonstratiewedstrijd vanwege het vijftigjarig bestaan van de tennisvereniging.

Wageman had voor die wedstrijd iets extra's geregeld. Zes jonge helpers stonden als ballenvangers langs de baan: twee bij het net en twee aan beide uiteinden. Zo kreeg de demonstratiewedstrijd iets weg van een professionele tenniswedstrijd.

''Dat is het minste wat je voor zo'n topsporter kan doen.''

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.