Aanvankelijk liep het nog niet crescendo voor Veensche Boys op het regenachtige complex van DTS. De kansen waren sporadisch en de beleving leek een beetje te ontbreken. De Edenaren leken op voorsprong te komen, maar een kopbal van Joël van Wijk, maar de goal werd geannuleerd vanwege duwen. Veensche Boys kroop uit haar schulp en voetbalde steeds overtuigender: dat resulteerde in een goal van spits Corné Parol die de bal er na een prachtige voorzet inschoof.
Aanvoerdersband geeft vleugels
Vervolgens was het Veensche Boys dat onder aanvoering van Alwin van Domselaar de klok sloeg. Het gebeurt vrij zelden dat hij de aanvoerdersband draagt, maar het leek hem wel vleugels te geven. Even na rust werd de tweede gemaakt namens Veensche Boys. Op voorzet van Tom van Donselaar schoot Jurre van den Brom raak. Later was er ook nog een goal van wederom Corne Parol in de nok van het doelgebied, maar deze werd afgekeurd wegens buitenspel.
In de slotfase was er vervolgens nog een goal voor DTS, een wippertje van Jarvin de Haan over de wederom goed acterende keeper Wessel Bosman heen. En daar bleef het ook bij.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.