3-04-2025 12:42
Bouwplannen paviljoen Zandenplas in de wachtstand

De pachter van de kiosk, dat op het terrein van Leisure Lands staat, wil de kiosk uitbreiden van 100 m2 naar een strandpaviljoen van 300 m2. Het plan omvat een vernieuwde to-go met daarnaast een restaurant met terras, met de bedoeling om het gehele jaar door te kunnen openen voor zowel zomerse strandbezoekers als andere gasten zoals wandelaars, fietsers en sportevenementen. De omgevingsvergunning is inmiddels ingediend bij de gemeente, maar de bouwvergunning ontbreekt nog, waardoor de gemeente besloot een bouwstop af te kondigen.
Pachter neemt verantwoordelijkheid
De pachter, die toegegeven heeft dat de werkzaamheden te snel zijn gestart, begrijpt de beslissing van de gemeente. In een verklaring gaf hij aan: "We hebben iets gedaan wat niet mag, dus de actie van de gemeente is terecht." Ondanks de tijdelijke bouwstop blijft de pachter positief, en hoopt dat de vergunning snel wordt verleend zodat de werkzaamheden kunnen worden hervat.
Toekomstige plannen voor de Kiosk
Hoewel de uitbreiding voorlopig in de wacht staat, hoopt de pachter de bestaande kiosk met terras voor het zomerseizoen te openen. Het is een tijdelijke oplossing, maar een welkome voor de bezoekers die vanaf mei van een hapje en een drankje willen genieten. De verdere uitbreiding van de to-go tot een volwaardig strandpaviljoen moet dan worden uitgesteld totdat de benodigde vergunningen binnen zijn.
Muzikale ondernemers aan het roer
De pachter heeft al een bevlogen beheerderskoppel gevonden om het paviljoen te runnen: Daan Speelman en zijn vriendin Melanie. Daan, die bekend is van het muzikale duo Speelman & Speelman, deelde hun plannen vorig maand tijdens een optreden bij eetcafé De Stoof. Hij vertelde enthousiast over hun plannen voor strandpaviljoen ZANDIBAR om niet alleen tijdens de zomermaanden gasten te verwelkomen, maar het hele jaar door. Bezoekers kunnen rekenen op een hapje en een drankje in een gezellige en sfeervolle ambiance, soms met een muzikale twist.
Wachten op groene licht
Nu is het afwachten op de vergunning van de gemeente. De pachter hoopt dat de bouwstop een korte bouwpauze is en dat de werkzaamheden snel kunnen worden hervat. De terrein beheerder Leisure Lands is bezig met het opnieuw asfalteren van de entree en het uitbreiden van de parkeergelegenheid.

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
