Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Geschreven door Noah Quist
12-04-2025 14:14


Zonovergoten creatieve voorjaarsmarkt
Foto: Zonovergoten creatieve voorjaarsmarkt
Foto: RTV Nunspeet
NUNSPEET – Bij het Wijkontmoetingscentrum De Binnenhof werd een Creatieve Voorjaarsmarkt georganiseerd. Deze vond origineel binnen plaats, maar is verhuisd naar buiten wegens het lekkere weer. De aanloop was gelijk een stuk meer en de sfeer zat er goed in. Tussen 14.00 en 15.30 uur werd er nog een workshop georganiseerd om een paastak te versieren.

Het is echt lenteweer voor de voorjaarsmarkt. Het had eigenlijk niet beter gekund. “Om mensen de kans te geven om te verkopen wat ze maken, hebben we het creatief gemaakt”, legt Jeanet uit. Het aanbod is divers omdat het begrip creatief heel breed is. Van sieraden, tot schilderijen, zelfgemaakte stukjes tot de nodige paasdecoratie. Het was allemaal verkrijgbaar.

Om de activiteit wat aan te kleden werd er een workshop georganiseerd: “Wij zijn bezig met de workshop paastakken maken. De mensen kunnen ze versieren en meenemen naar huis”, vertelt een van de vrijwilligers. Voor een kleine bijdrage kunnen mensen genieten van koffie, thee, wat lekkers of een warme lunch. Op het menu: tomaten- of kerriesoep!

Foto: Zonovergoten creatieve voorjaarsmarkt
Foto: RTV Nunspeet

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.

  • LocoTV
  • LocoFM
  • Loco Gewijd
advertentie