Ga naar de inhoud

Loco Media Groep

Loco Media Groep

advertentie
Jouw nieuws, jouw voorkeur

Lees op jouw manier

Tekstgrootte

Je leesvoorkeuren worden direct toegepast en automatisch bewaard in deze browser.

Geschreven door Bernadet Vroon | RTV Nunspeet
20-01-2026 10:30


Bert van den Brink is de nieuwe hoofdtrainer bij SV 't Harde

Foto: Bert van den Brink is de nieuwe hoofdtrainer bij SV 't Harde
Eigen foto.
'T HARDE - S.V. ’t Harde heeft Bert van den Brink aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van het eerste elftal. Tijdens een bijeenkomst werd het contract officieel ondertekend door Van den Brink en de leden van de technische commissie, Arnold Visch en Freddie Zanting.

Van den Brink volgt René van ’t Goor op, die na afloop van het huidige seizoen zijn werkzaamheden als hoofdtrainer bij de club beëindigt.

Zwart-Wit

De nieuwe trainer is op dit moment nog actief bij Zwart-Wit’63 uit Harderwijk, waar hij de afgelopen seizoenen hoofdtrainer was. In die periode werkte hij aan de verdere ontwikkeling van de selectie en speelde de ploeg structureel mee in de bovenste regionen van de competitie. Zijn teams stonden bekend om een duidelijke speelwijze, grote inzet en een sterke organisatie.

Volgens de technische commissie past Van den Brink met zijn ervaring in het regionale amateurvoetbal, zijn heldere voetbalvisie en zijn betrokken werkwijze goed bij de ambities van S.V. ’t Harde. De club ziet in hem de juiste persoon om de ingezette koers voort te zetten.

S.V. ’t Harde heet Bert van den Brink welkom en wenst hem veel succes in zijn nieuwe functie als hoofdtrainer.

't Harde  sport  voetbal  trainer  Nunspeet 

Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via [email protected].

Nunspeet  Elburg  Sport 

 
  • LocoTV
  • LocoFM
  • LocoFM Webcam
  • Loco Gewijd
advertentie

Zoeken

Instellingen

Nieuwsnotificaties

Ontvang geselecteerd nieuws van Loco Media Groep, ook als deze website niet geopend is.

Instellingen laden…

Je keuze geldt alleen voor deze website en deze browser. Je kunt je hier altijd weer afmelden. We bewaren daarvoor een technisch browserabonnement; een account is niet nodig.