Geschreven door Noah Quist
23-09-2024 14:46
Valse start waterpolomannen Nunspeet
23-09-2024 14:46
Valse start waterpolomannen Nunspeet

NUNSPEET - Afgelopen weekend speelde het Heren 1 waterpoloteam van Nunspeet in Amstelveen tegen De Snippen uit Ouderkerk aan de Amstel. De KNZB heeft dit jaar gekozen voor een nieuwe competitie opzet: een indeling op basis van het aantal uit kilometers in plaats van de regio. In vorige jaren speelde Nunspeet tegen teams uit Oost en Noord Nederland, vanaf dit seizoen bestaat de landelijke 3e divisie A voornamelijk uit teams uit Midden en Noordwest Nederland.
Nunspeet heeft aan het einde van afgelopen seizoen afscheid genomen van drie routiniers en de coach. Die plaatsen zijn opgevuld door twee spelers uit het 2e, Clifford Hertel en Brigit Mulder zijn benoemd als coach.
Nunspeet werd in de eerste helft van de wedstrijd overrompeld door De Snippen en keken tegen een 11-4 achterstand aan. Daarna kwamen ze beter in de wedstrijd en werd het meer een wedstijd. De eindstand werd bepaald op 19-9.
Periode standen: 6-2; 5-2; 5-3; 3-2.
Doelpuntenmakers: Corné Ponsteen 4; Ruben Lokhorst 2; Wiebe Ebbers 2 en Tim Kuipers 1.
Heb je een tip of opmerking? Mail onze redactie via info@locomediagroep.nl.
